A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальний заклад "Центр надання соціальних послуг Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області"

Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг

Дата: 06.02.2023 12:22
Кількість переглядів: 737

Мінсоцполітики проведено навчання щодо роботи з новою підсистемою “Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг”, що є складовою Єдиної інформаційної системи соціальної сфери. Навчання пройшли понад 500 представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з різних регіонів України.

“Реєстр забезпечує механізм прозорості ринку надавачів соціальних послуг. Завдяки його функціонуванню держава та органи соціального захисту населення матимуть доступ до інформації про всіх надавачів соціальних послуг. Надалі інформація з Реєстру може використовуватися як для здійснення контролю за надавачами соціальних послуг, так і за якістю наданих ними послуг.  А також Реєстр дозволить спростити процедури реєстрації надавачів  та процеси отримання соціальних послуг громадянами”, – підкреслив важливість нової підсистеми Костянтин Кошеленко, заступник Міністра соціальної політики України  з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

За словами заступника Міністра, навчання є підготовчим етапом до запуску у промислову експлуатацію Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг в частині, що забезпечує реєстрацію надавачів соціальних послуг. 

Нагадаємо, що в листопаді 2022 року Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг було запущено у дослідну експлуатацію у Київській, Дніпропетровській та Полтавській областях. За результатами роботи у трьох регіонах наразі розпочато підключення всіх інших регіонів України до роботи з Реєстром у тестовому середовищі. 

Також зазначимо, що ДО МОМЕНТУ ЗАПУСКУ РЕЄСТРУ У ВСІХ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ органи місцевого самоврядування використовували зведену інформацію про надавачів соціальних послуг, опубліковану на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики. Після впровадження Реєстру інформація буде вноситися до нього уповноваженими органами системи надання соціальних послуг, а також після додаткових опрацювань і надавачами соціальних послуг (крім фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду відповідно до Закону України “Про соціальні послуги” без здійснення підприємницької діяльності).

Довідково 

Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг – це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для збирання, реєстрації, накопичення, зберігання, використання, знеособлення і знищення даних про надавачів та отримувачів соціальних послуг, визначених законодавством. 

Реєстр впроваджується Міністерством соціальної політики України разом з ДП “Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики” за фінансової підтримки Всесвітньої продовольчої програми ООН.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень