A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальний заклад "Центр надання соціальних послуг Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області"

Вітаємо з Днем захисту Дітей наших найменших мешканців Солотвинської громади!

Дата: 01.06.2023 20:54
Кількість переглядів: 1305

Вітаємо з Днем захисту Дітей наших найменших мешканців громади!

Ви – маленька частинки великого щастя, ім’я якому – Життя!.  Бажаємо кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного щасливого дитинства, хоча розуміємо проблеми сьогодення, і бачимо, що в наших дітей тепер дорослі очі, але досвід життя- безцінний, а майбутнє кожної української дитини — величне, ми віримо в перемогу і процвітання.

  Метою цього дня є привертання уваги до потреб та прав дитини.

Саме тому,  1 червня в Солотвинській громаді Центром надання соціальних послуг було організовано  екскурсію до замку "Паланок" в м Мукачево та "Оленяча ферма" с.Іза  де були залучені дітки різних категорій:  діточки з інвалідністю, діти з сімей СЖО, діти-сироти, ВПО та інші. Основним акцентом цього свята є проблема дітей, які залишилися без піклування батьків або живуть в неблагополучних сім’ях.

Завдяки дружній співпраці з Службою в справах дітей, закладами освіти, Інклюзивно-ресурсним центром, Відділомм культури та Офіцерами громади, ми об’єднали всіх та подарували їм частинку своєї любові та піклування.

Найкращою нагородою були їхні щасливі посмішки та щирі обійми...« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень