ПРОВЕДЕНО НАРАДУ ІЗ СОЦІАЛЬНИМИ РОБІТНИКАМИ ГРОМАДИ

Дата: 09.06.2023 16:44

Сьогодні 09.06.2023 року було проведено нараду з соціальними робітниками громади.

Основним питання було роз'яснення щодо прийнятого рішення про введення платних соціальних послуг.

Платні соціальні послуги надаються:

- громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю і мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу;

- громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, у зв’язку із стихійним лихом, катастрофою, якщо середньомісячний сукупний дохід цих осіб вище встановленого прожиткового мінімуму;

-іншим громадянам, іноземцям та особам без громадянства, у тому числі біженцям, які проживають в Україні на законних підставах та перебувають у складних життєвих обставинах, потребують сторонньої допомоги і мають можливість оплачувати ці послуги.

Для отримання платних соціальних послуг, що надаються державними та комунальними підприємствами, установами і закладами соціального обслуговування, особа, яка їх потребує, звертається з письмовою заявою до Управління соціального захисту Солотвинської селищної ради або до старост сіл..

Під час наради обговорили якість та своєчасність надання соціальних послуг догляду вдома та натуральної допомоги підопічним, порядок прийняття нових отримувачів соціальних послуг, необхідні документи. Також соціальним робітникам наголошено про тісну співпрацю із старостами населених пунктів громади для вчасного виявлення громадян, які потребують соціальної допомоги.