Розкажіть своїй дитині про однокласника з особливими потребеми !

Дата: 22.08.2023 10:17

В твоєму класі буде дитина чи діти з особливими потребами!

🧍♥️Це така ж сама дитина, як ти та інші однокласники, але в неї можуть бути свої труднощі.

🧍♥️Якщо ти захочеш і зможеш чимось допомогти цій дитині, можеш спробувати - це гарний вчинок.

🧍♥️В неї може бути така поведінка, яка тобі незнайома чи незрозуміла, але це не робить дитину поганою.

🧍♥️Ця дитина так само любить грати, але можливо не зовсім вміє.

🧍♥️Дитина може видавати якісь дивні звуки чи робити якісь рухи, дії, але це тому, що їй дуже важко, навіть важче ніж іншим дітям.

🧍♥️Ця дитина може добре розбиратися в чомусь одному і взагалі не розуміти інше, але вона дуже хоче навчитися.

🧍♥️Якщо в тебе буде бажання подружитися з цією дитиною, ти можеш спробувати - дружба важлива для всіх.

🧍♥️Може бути так, що цій дитині дуже важко справлятися з навчанням, своїми емоціями чи страхами - слід знати про це та розуміти.

🧍♥️Якщо твої однокласники не будуть розуміти поведінку цієї дитини, ти зможеш їм розповісти про все, що вже знаєш.

🧍♥️ Ми всі різні! В кожного свої труднощі та успіхи!