Притягнення до відповідальності батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків

Дата: 09.10.2023 19:34

Сьогодні знову було навідано сім'ю в якій виникли умови, щодо позбавлення батьківських прав та можливе вилучення чотирьох дітей до дитячого будинку. Працівниками соціальної сфери було проведено ряд заходів для покращення соціального становища сім'ї, складено декларації з лікарями та проведено медичний огляд дітей.

Під впливом правоохоронних органів було повернуто із-за кордону матір дітей та Офіцерами  громади, зокрема - Євгеном МИКУЛЯНИЧЕМ складено протокол про невиконання батьківських обов'язків.

Солотвинською селищною радою виділено гумунітарну допомогу для діток, для забезпечити їх всім необхідним для відвідування школи.