СОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ ДЛЯ ВПО

Дата: 18.10.2023 13:42

17.10.2023р. на запрошення директорки ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ Солотвинської селищної ради -Людмили БАНК, спільно з Тячівською філією Закарпатського обласного центру зайнятості  та представником роботодавця ДП "ЛАМЕЛЛА" була проведена зустріч з внутрішньо переміщеними особами по працевлаштуванню.

Присутня в.о. директора Тячівської філії Закарпатського ОЦЗ-Світлана МАЦОЛА, розповіла про роботу центру зайнятості та умови перебування на обліку як безробітнього.

Статусу безробітного може набути:

Статус безробітного надається зазначеним особам за їх особистою заявою (у тому числі поданою засобами електронної ідентифікації) у разі відсутності підходящої роботи з першого дня реєстрації у територіальних органах центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції (Державний центр зайнятості), незалежно від зареєстрованого місця проживання чи місця перебування (стаття 43 Закону України "Про зайнятість населення").

Начальниця відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями-Іванна БОНКА, розповіла про вакансії в Солотвинській ТГ.

Вікторія СУРМА-консультант роботодавців відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями провела тренінг в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я ТИ ЯК? ініційованою Оленою ЗЕЛЕНСЬКОЮ.

Під час зустрічі начальник відділу кадрів- Оксана ЧОРЕЙ, ознайомила присутніх з діяльністю підприємством ДП "ЛАМЕЛЛА" та розповіла про відкриті вакансії:

- верстатник;

- шліфувальних;

- пакувальник

- складальник меблів;

- оббивальник меблів;

- сортувальник;

Справжнім відкриттям і здивуванням для людей були умови якими підприємство забезпечує своїх працівників, це:

- безкоштовне харчування;

- безкоштовний транспорт на роботу та з роботи;

- бонусні програми з призами;

- офіційне працевлаштування;

- графік роботи: 8:00-17:00

- безкоштовне навчання.

Після зустрічі люди з радістю прийняли запрошення на роботу.

Дп Ламелла відкриває нові цехи: виробництво м'яких меблів та виробництво стільців - це нові робочі місця.

Це податки, адже без податків немає бізнесу, без бізнесу немає купленої зброї, немає зброї - немає ЗСУ, немає ЗСУ - немає перемоги.

Підсумки наради підвів заступник Солотвинського селищного голови -Юрій ДАН, та наголосив, що ми завжди готові до співпраці в різних галузях, а особливо для покращення умов рівня життя громадян ТГ та ВПО, що до нас вимушено переїхали.

Тому разом спільними зусиллями прямуємо до ПЕРЕМОГИ!!!

Слава Україні!

Стосовно працевлаштування звертайтеся у відділ кадрів ДП Ламелла або телефонуйте

067-314-20-15, 097-782-36-94

Дякуємо колегам за співпрацю!