Дітям потрібно вірити у диво!

Дата: 05.12.2023 22:56

Цього року відзначаємо Миколая за оновленим календарем — 6 грудня. Саме із цього дня починаються зимові свята, всіх охоплює передноворічний настрій.Незважаючи на складну ситуацію в країні, ми також плануємо подарувати частинку свого тепла і любові тим, хто цього найбільше потребує.

Центр надання соціальних послуг за підтримки БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ ДОРКАС-ЗАКАРПАТТЯ надано пакунки діткам з  сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах Солотвинської ТГ.Спільними зусиллями ми зможемо принести малечі радість. Нема нічого більш приємного, як посмішки на дитячих обличчях. Нехай дітки не втрачають віру в дива!

Також відвідано та надано продуктові пакунки одиноким громадянам, що щиро раділи увазі та підтримці.

День Святого Миколая є одним з найулюбленіших усіма свят. Адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю надію, радість та любов.