Правила пожежної безпеки для школярів

Дата: 15.12.2023 20:55

Проведена інформаційно-розяснювальна робота в закладах освіти Солотвинської ТГ.

Представники Тячівського РУ ДСНС, Центру безпеки громадян , Офіцерами громади та представниками соціальної сфери вручили листівки інформаційно-застережливого характеру, надали можливість діткам приміряти форми рятувальників та наголосили, що для власної безпеки необхідно ставитися свідомо й відповідально, адже нехтування правилами пожежної безпеки, як свідчить практика, зазвичай призводить до трагічних наслідків.

Якщо у школі або будинку почалася пожежа, найголовніше – не панікувати! Необхідно негайно повідомити про це пожежну частину: телефонуй за номером 101 – чітко і ясно назви адресу і місце виникнення пожежі.