РЕЙД ЩОДО ДОТРИМАННЯ ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

Дата: 15.12.2023 21:21

Нещодавно на території Солотвинської ТГ в результаті пожежі, яка виникла у житловому будинку, загинули діти шкільного віку.

Було проведено нараду з представниками рятувальників та службами ТГ та складено план заходів з метою попередження пожеж у помешканнях з настанням опалювального сезону.

Проведено перевірку по сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах.

Під час цих рейдів було перевірено сім'ї, які перебувають під супроводом у зв’язку із складними життєвими обставинами. З сім’ями була проведена інформаційна робота щодо належного догляду за дітьми, умов проживання, дотримання правил щодо пожежної безпеки, перевірки пічного опалення та підготовки дров до зимового періоду.

Кожній родині було роздано інформаційні буклети щодо дотримання правил пожежної безпеки.