Привітання З НОВИМ РОКОМ 2024 !

Дата: 31.12.2023 10:22

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Дуже хотілося б, щоб усі негаразди, проблеми, гіркота втрат та нездійснених сподівань залишилися у році, що минає. Я вірю що справдяться наші сподівання і все залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці та віри у Перемогу.

Нехай же новорічні та різдвяні свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Хай в році прийдешньому буде вдосталь усього: тепла, світла, обіймів, часу! Часу на родину, часу на мандрівки, часу працювати й радіти життю.

Зичу Вам та вашим родинам міцного здоров’я, впевненості у майбутньому, любові і затишку в оселях, достатку і благополуччя!

Бажаю гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача! З Новим 2024 роком!

Перемога буде нашою! Слава Україні! Героям слава!

Щиро вітаю з Новим роком!

З повагою,

Директорка Центру надання соціальних послуг