Перевірка роботи соціальних робітників Солотвинської територіальної громади!

Дата: 28.03.2024 11:15

З метою контролю за якістю надання соціальної послуги Догляду вдома жителям Солотвинської територіальної громади, завідувачкою відділення Соціальної допомоги вдома та надання адресної натуральної та грошової допомоги Центру надання соціальних послуг - Діаною ДАН,  в складі комісії, здійснено виїзну перевірку надання послуг соціальними робітниками .

Перевіркою встановлено, що послуги  надавалися в повному обсязі за Державним стандартом згідно індивідуальних планів та договорів, укладених між комунальним закладом та підопічними.
Соціальні робітники  відповідально, уважно, з повагою ставляться до підопічних, морально підтримують, завжди знаходять спільну мову з ними, допомагають поратися по господарству.

Всі одинокі, яких відвідали перевіряючі, щиро дякували за своєчасне та якісне надання послуг соціальними робітниками.