Впровадження послуги патронату над дитиною на рівні громади

Дата: 28.03.2024 12:11

20 березня 2024 року працівники соціальної сфери Солотвинської ТГ -  Діана ДАН та Олена СЕРОВА  прийняли участь в семінарі проведеному службою у справах дітей Закарпатської обласної військової адміністрації та Закарпатським обласним центром соціальних служб на тему: «Впровадження послуги патронату над дитиною на рівні громади» .

В ході семінару було представлено «дорожню карту» впровадження послуги патронату над дитино, яка дає можливість зрозуміти мету послуги, переваги запровадження послуги та як розпочати пошук кандидатів.

Начальниця відділу організації навчальних заходів для сімейних форм виховання ЗОЦСС пояснила як пройти навчання та отримати рекомендацію про можливість надання послуги патронату над дитиною. Представник центру зайнятості долучилася до семінару де звернула увагу присутніх на те що надання послуги патронату це оплачувана робота, а також - це робота 24/7

Своїм досвідом з учасниками семінару поділилася патронатна вихователька Марія Попдякуник, яка надає послугу патронату над дитиною на територіі Свалявської ТГ, також розповіла про роль та допомогу добровільного помічника у наданні даної послуги