День пам'яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2024 15:28

Сьогодні 26 квітня відзначається 38 річниця аварії на Чорнобильській атомній електростанції, найбільшої в історії ядерної енергетики. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. День пам'яті жертв трагедії .

Ми пам'ятаємо про  Чорнобильську катастрофу та сьогодні працівниками Центру надання соціальних послуг разом з Управлінням соціального захисту населення та ветеранської політики  було відвідано та надано гуманітарну допомогу учасникам- ліквідаторам ЧАЕС мешканцям Солотвинської територіальної громади.

Дякуємо всім, хто виявив жертовність та мужність, виконуючи свій професійний і громадянський обов’язок та брали участь у ліквідації наслідків цієї аварії.

Дякуємо Збройним Силам України за захист української землі від окупанта!…