«Розвиток сімейних форм виховання та послуги патронату в громаді!

Дата: 17.07.2024 16:28

Фото без опису

На заході були присутні двоє малолітніх дітей разом із своїми патронатними вихователями.
Сім'ю було запрошено, щоб вони розповіли  на власному прикладі, що таке патронатна сім'я, який був пройдений шлях та з якими труднощами вони зіткнулися.
За надані послуги з догляду та виховання дитини, сім'ї виплачується заробітна плата та кошти на утримання кожної влаштованої дитини.
Виступаючі зазначили також, що сьогодні в деяких країнах патронатне виховання розглядається як професія.
За словами учасників , більшість дітей під патронатом підтримують тісні зв’язки з біологічними батьками. У більшості випадків перебування дитини в патронатній сім'ї погоджується  батьками, які попросили надати їм соціальну допомогу на період кризи.
Шукаємо сім’ї, готові у своїх домівках доглядати за дітьми які потребують захист.

Організатор заходу: начальник ССД Солотвинської селищної ради М.В.Реднік.

Фото без опису