Співпраця із старостами сіл

Реагуючи на повідомлення старости села Топчино та соціального робітника, працівники Центру та Служби в справах дітей комісійно відвідали найвіддаленіші місця  для проведення обстеження умов проживання сімей.

21:48 06.07.2023

Надання соціальної послуги догляду вдома жителям Солотвинської громади

З метою контролю за якістю надання соціальної послуги догляду вдома жителям Солотвинської громади , 26 травня 2023 року завідувачем відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Солотвинської селищної ради Анною-Марією ДАН та соціальними робітниками, здійснено виїзну перевірку надання послуг соціальними робітниками села Середнє Водяне.

16:34 29.05.2023

Шкільні прогули погрожують батькам учнів штрафом

Шановні батьки! За останні роки склалася доволі сумна статистика невідвідування дітьми школи без поважних причин, погана поведінка учнів під час навчання, грубість, невихованість та неповага до вчителів. На жаль, дуже часто батьки не йдуть назустріч вчителям та працівникам соціальних служб у вирішенні названих проблем. Мотивують просто: «це ваша робота, ваші проблеми, ваша відповідальність і ви цим переймайтеся». Говорячи так, вони забувають про власну відповідальність і власний обов’язок, як перед дітьми, так і перед державою.

11:28 21.03.2023